Wat een fantastische echte Franse limousine hebben wij hier op voorraad. Deze met o.a. active scan uitgevoerde DS9 leest de weg middels camera's en sensoren en stemt zijn onderstel hier continu op af om u zo comfortabel mogelijk van A naar B te vervoeren. De luxe zetels welke gedeeltelijk bekleed zijn met alcantara geven perfecte ondersteuning door hun meervoudige elektrische instelbaarheid. De mooie grote heldere schermen geven u alle informatie accuraat en duidelijk. Het klokje boven op het dashboard wat open draait als u de auto start, alles draait bij deze auto om luxe, comfort en uitstraling. De DS Active LED zorgt ervoor dat u altijd voldoende zicht heeft zonder dat u een tegenligger verblind. In drive mode kiest u voor 100% elektrisch, hybrid of sport, maar net waar u op dat moment naar verlangt. We kunnen hier nog veel meer tekst kwijt aan deze prachtige auto, maar u kunt hem beter zelf komen ervaren. Van harte welkom bij Qarnet. Qarnet is onderdeel van ABD, dealer van Renault, Nissan en Dacia. Wilt u deze DS 9 full service afgeleverd hebben dan vragen wij daar € 695,- extra voor.
Alle auto's die online staan kunt u gewoon bij ons komen bekijken op afspraak en uiteraard testen middels een uitgebreide proefrit. Nieuwe en jong gebruikte auto's ingekocht van importeurs en dealerbedrijven in heel Europa. Uitvoerig gecontroleerd en veelal nog voorzien van volledige fabrieksgarantie. Maar voor een beduidend lagere prijs. Qarnet is een onafhankelijk label van ABD Renault. Dealer van Renault, Nissan en Dacia. Van harte welkom bij Qarnet!
Disclaimer
Hoewel alle gegevens met de grootst mogelijke zorgvuldigheid zijn samengesteld is ABD niet aansprakelijk voor enige directe of indirecte schade die zou kunnen ontstaan door het gebruik van deze aangeboden informatie. Alle informatie is onder voorbehoud van druk-, zet-, prijs- en programmeerfouten.